WooCommerce

Jakie korzyści daje sklep internetowy z WooCommerce i dlaczego warto z niego skorzystać

Posiadanie sklepu internetowego na WooCommerce to obecnie konieczność dla każdej firmy, która chce być konkurencyjna na rynku. Platforma Woocommerce to jedno z najpopularniejszych rozwiązań e-commerce dostępnych na rynku. Dzięki niej, stworzenie sklepu internetowego jest proste i przystępne nawet dla początkujących.

Elastyczność

Woocommerce pozwala na dostosowanie sklepu do indywidualnych potrzeb firmy. Możliwości personalizacji są niemal nieograniczone, a dzięki licznym motywom i wtyczkom, sklep może być dostosowany do potrzeb każdego biznesu.

Łatwość obsługi

Dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu, obsługa sklepu jest prosta i przyjazna dla użytkownika. Nie musisz być specjalistą od informatyki, aby poradzić sobie z jego prowadzeniem.

Bezpieczeństwo

WooCommerce jest platformą bezpieczną, która spełnia wszystkie wymogi dotyczące ochrony danych osobowych. Dzięki temu, Twoi klienci mogą mieć pewność, że ich dane są chronione.

Etapy projektowania sklepu online na WooCommerce

Jeśli decydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, projektowanie sklepu przebiega w następujących etapach:
Projekt graficzny – pierwszym krokiem jest stworzenie indywidualnego projektu sklepu dostosowanego do potrzeb Twojej firmy.
Kodowanie sklepu – następnie przygotowujemy kod sklepu, korzystając z gotowych motywów lub zlecając kodowanie specjaliście.
Instalacja wtyczek – w kolejnym kroku, instalujemy wszystkie potrzebne wtyczki, takie jak wtyczki do płatności i kuriera.
Konfiguracja płatności i kuriera – konfigurujemy dostępne metody płatności i kuriera, tak aby były one dostosowane do potrzeb Twojego sklepu.
Testowanie sklepu – przed oficjalnym uruchomieniem sklepu, ważne jest aby przeprowadzić testy, aby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
Instalacja na Twoim serwerze – na końcu, sklep jest instalowany na Twoim serwerze, tak aby był dostępny dla Twoich klientów.

Skorzystaj z naszej oferty

Jeśli chcesz skorzystać z wszystkich zalet, jakie daje sklep internetowy z WooCommerce, skontaktuj się z nami. Jako firma Budujemy Internet, specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych z wykorzystaniem tej platformy. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, masz pewność, że otrzymasz sklep spełniający wszystkie Twoje wymagania.

Zobacz naszą ofertę stron internetowych

Sklepy online

Zobacz więcej

Jakie pojęcia znać tworząc stronę internetową

Jakie pojęcia powinieneś znać tworząc stronę z firmą

hosting strony internetowe

Hosting – jaki wybrać dla sklepu lub strony?